Ниска Цена  Ски чорапи Покупка,Първа обиколка на градското състезание по колоездене в Лхаса за 2022 г

Първа обиколка на градското състезание по колоездене в Лхаса за 2022 г

2022-07-30 05:20

sports socks

На 23 юли 2022 г. първото състезание по колоездене около Лхаса се проведе успешно в Лхаса,"Слънчев град". В събитието се включиха над 300 колоездачи от цялата страна, които сами оставиха следите си по заснеженото плато.

Турнирът на град Лхаса се организира от Китайската асоциация по колоездене, общинското народно правителство на Лхаса и Спортното бюро на Тибетския автономен регион и се провежда от Общинското спортно бюро на Лхаса. Състезанието създаде три групи: шосейно колоездене мъже елитна група, планинско колоездене мъже отворена група и планинско колоездене жени отворена група с пробег от 72,3 километра.

outdoor socks

В 9:30 сутринта играчите от трите групи ще започнат тренировките си на 10 минути разлика. Хоу Донги , слънце Сяолун и Ху Жичао от CCN -Руйбао Китай Екип поеха лидерството в мъжкото елитно състезание по шосейно колоездене, което зае първите три места в тази група. Местният състезател Соланг спечели четвъртото място в групата. Той е и на първо място в областната група на шосейното колоездене мъже елитна група. Дхондуп Церинг и Шенту Хонгджи се класираха на второ и трето място в регионалната група.

Шампионът на планинско колоездене мъже открита група спечели от"Брат Тибет"Затон и неговите съотборници Дзянгцун Луобу и Гонг Цюлуожуо спечелиха второто и третото място в състезателната зона на тази група.

В откритата група за жени по планинско колоездене Гао Янджиао от Юнан победи Хе Ян и Сонг Ханбинг и спечели първото място в групата. Тензин Жуога , Байма Янджи и Су Юе спечелиха първите три в групата на дистрикта.

Първото колоездачно състезание Обиколка на Лхаса град завърши успешно. Състезанието предостави на повече от 300 състезатели отлична възможност да оценят пейзажа на платото Лхаса; ентусиастите на велосипедите от цялата страна също изпитаха вълнуващото и интензивно състезание около град Лхаса и красивата природа от двете страни на река Лхаса чрез предаването на живо на състезанието.

cycling socks

В бъдеще състезанието Обиколка на Лхаса град Колоездене Конкуренция ще повиши цялостно нивото на събитието, ще подобри качеството на пистата и ще разшири мащаба на събитието, предоставяйки платформа за професионални колоездачи и колоездачи да се състезават на едно и също поле , създаване на марка спортни събития с тибетски характеристики и създаване на нова ера. Ускорете популяризирането на"важни световни туристически дестинации"да влеят нов тласък.

Пекин Ришенг Чорапи Co ., ООД . е професионалист  ;фабрика за чорапи  ;СЗО  ;доставка на спортни чорапи  ;(хавлиен чорап), включително  ;чорапи за ходене,  ;ловни чорапи,  ;чорапи за бягане  ;(летен чорап за бягане),  ;чорапи за колоездене  ;(чорап за колоездене),  ;трекинг чорапи, както и  ;функционални чорапи,  ;компресионни чорапи,  ;здрави чорапи. Това  ;производител на чорапи  ;особено предлагането  ;зимни спортни чорапи  ;като  ;зимни чорапи за бягане  ;(зимен чорап за бягане),  ;двуслойни чорапи за бягане,  ;подплатени ски чорапи,  ;широки телешки ски чорапи,  ;зимни чорапи за колоездене (фабрика за зимни колоездачни чорапи),  ;чорапи за леден риболов  ;(фабрика за чорапи за леден риболов). Това е професионално квалифицирана фабрика за подплатени ски чорапи, фабрика за чорапи за леден риболов и фабрика за чорапи за зимно колоездене.

Получаване на най-новата цена? Ще отговорим възможно най-скоро (в рамките на 12 часа)