Ниска Цена  Ски чорапи Покупка,Джокович победи Хълкач с 3-1 и се класира за четвъртфиналите на Уимбълдън за 14-и път, като спечели 25 поредни игри от Големия шлем

2023-07-11 05:20

В първия гейм нито една от страните не успя да пробие подаването на съперника. В седмия ининг Хълкаци поведе с 6-3 в един момент. НоДжоковичвкара 5 последователни точки, обърна 8-6 и спечели седем ининга, като по този начин спечели на косъм първия сет.

tennis socks

Във втория сет и двете страни все още не успяха да пробият. В 8-ия ининг Хълкаци се сблъска с отчаян сервис 0-40, но впоследствие спаси четири точки за пробив и успешно спаси подаването си. Във втория сет той влезе и в седмия ининг. В седмия кръг надпреварата между двете страни беше много напрегната.Джоковичвкара 2 поредни точки след равенство 6, спечелвайки още седем ининга и набирайки преднина от 2 сета. Поради късното време мачът беше принуден да бъде отложен с един ден.

sport socks

Чорапи за тенис/спортни чорапи

running sock

В третия сет, който беше отложен с един ден, и двете страни отново не направиха пробив в първите 11 ининга. Но в 12-ия ининг, при сервиса, койтоДжоковичтрябваше да защити, той даде две точки за пробив на Хълкач. Макар чеДжоковичспаси един, той в крайна сметка беше пречупен за първи път в цялата игра и Хълкаци върна сета със 7-5.

В решаващия четвърти сет,Джоковичнай-накрая подобри формата си. В 7-ия ининг, след като пропусна 2 точки за пробив,Джоковичнай-накрая спечели от 3-та точка за пробив, завършвайки личния си първи пробив в играта. След последващата успешна гаранция,Джоковичповеде с 5-3. В края,Джоковичспечели четвъртия сет с 6-4, като по този начин елиминира Хълкач с 3-1 и се класира за четвъртфиналите.Джоковичпостигна шест поредни победи срещу Хълкаци и остава непобеден до ден днешен.

sport socks

Това е 14-ият път вДжоковичВ кариерата на Уимбълдън той стигна до четвъртфиналите на Уимбълдън, изравни Конърс и се нареди на второ място в историята. Това е и 32-ата му поредна победа на сингъл при мъжете на Уимбълдън и 25-ата му поредна победа в Големия шлем. В следващия кръг на състезанието,Джоковичще се бори с руската звезда Рубльов за място на полуфиналите.