Ниска Цена  Ски чорапи Покупка,Полумаратонът в Пекин през 2023 г. се проведе успешно

Полумаратонът в Пекин през 2023 г. се проведе успешно

2023-04-18 05:20

double layer running socks factory

След интензивна конкуренция, в мъжката група, кенийският атлет БРАЙЪН КВЕМОИ КИРУИ спечели шампионата за 59:37 секунди, Янг Кегу спечели второто място за 1 час, 03:41 секунди, а Пен Джианхуа спечели третото място за 1 час, 05 :08 секунди.

marathon running socks

В женската група Лю Мин спечели шампионата за 1 час, 11 минути и 07 секунди, Ся Юю спечели второто място за 1 час, 13 минути и 14 секунди, а Сю Bingjie спечели третото място за 1 час, 13 минути и 35 секунди.

Двуслойни чорапи против мехури за бягане

running socks manufacturer

През 2023 г. се навършват 67 години от създаването на Международния фестивал за бягане на дълги разстояния в Пекин. През 1956 г. е основано състезанието Пекин Победа Чаша Кръгъл на град Състезание , което е най-голямото масово състезание на дълги разстояния в Китай по това време. На следващата година то беше преименувано на Пролетния фестивал в Пекин, състезание около града. След това мащабът на състезанието постепенно се разширява, а организацията и маршрутът на състезанието претърпяват многократни корекции. През 2007 г. той беше официално преименуван на Международен фестивал за бягане на дълги разстояния в Пекин. През 2016 г. състезанието беше надградено до полумаратон.

От началото на регистрацията на 15 март повече от 50 000 души от 27 държави и региони като Китай, Франция и Бразилия са участвали в процеса на регистрация. Сред тях мъжете са 74%, а жените са 26%.

От 13 април до деня на състезанието, организационният комитет създаде зона за промоция на марката на спонсора и изложбена дейност и зона за корпоративни изложители от южната страна на зоната на финалната линия. В допълнение към спонсорите на събитието, ние също поканихме висококачествени предприятия в града и предприятия за управление на индустрията около спорта да участват активно, предоставяйки удобни методи за консумация за огромния брой участници, насърчавайки интегрираното развитие на"спорт+консумация", органично съчетаване на спортни събития с търговски дейности и допълнително стимулиране на потенциала на националното спортно потребление.