Ниска Цена  Ски чорапи Покупка,КЛИПЪРС ПОБЕДИ УОРИЪРС СЪС 134-126 ВЪПРЕКИ 50 ТОЧКИ ОТ КЪРИ

КЛИПЪРС ПОБЕДИ УОРИЪРС СЪС 134-126 ВЪПРЕКИ 50 ТОЧКИ ОТ КЪРИ

2023-03-16 05:20

На 16 март, пекинско време, защитаващият титлата Уориърс от редовния сезон на НБА играха с Клипърс като гост и двете страни имаха еднакъв рекорд преди мача. Уориърс бяха само на 3 точки зад Клипърс през първите две четвърти. Преди края на първото полувреме Дреймънд Грийн получи 16-ия технически фал за сезона и ще бъде автоматично наказан за един мач. Маркъс Морис старши дръпна Дреймънд Грийн и получи злонамерен фаул от второ ниво и беше изгонен. Къри накара отбора си да задържи резултата с 21 точки през третата четвърт, а Клипърс постепенно разшириха двуцифреното предимство през последната четвърт, за да положат основата за победата. Накрая Уориърс 126-134 загубиха от Клипърс, които завършиха две поредни победи и паднаха на шесто място на запад,

basketball socks

баскетболни чорапи

sport socks

Статистика на данните

Уориърс: Къри вкара 8 точки, 50 точки, 6 асистенции, Девенцо вкара 10 точки, 6 борби, 3 асистенции, Дреймънд Грийн вкара 8 точки, 8 борби, 5 асистенции, Луни вкара 6 точки, 13 борби, Томпсън вкара 3 точки, 15 точки, а Пуул отбеляза 3 точки, 19 точки, 5 асистенции.

Клипърс: Леонард вкара 3 точки, 30 точки, 8 борби, 5 асистенции, Зубатес вкара 19 точки, 16 борби, Джордж вкара 4 точки, 24 точки, 7 асистенции, Винер вкара 15 точки, 9 борби, 7 асистенции, Гордън вкара 4 точки, 16 точки, а Ман вкара 17 точки.

running sock

Звезда на играта

Въпреки че Уориърс за съжаление загубиха Клипърс в битката с фокус карти, представянето на Къри все още беше отлично. Къри отбеляза осем три точки в този мач и вкара 50 точки, особено 21 точки в третата четвърт.

къри е постигнал много етапи:

Първо, Къри стана първият играч в историята на НБА, който отбеляза повече от 10 000 точки общо.

Второ, Къри достигна крайъгълен камък от 20+ точки в 600 мача в кариерата си.

Трето, Къри отбеляза 20+ точки в една четвърт за 39 пъти в кариерата си, продължавайки да подобрява първия рекорд в историята, водейки Коби Брайънт 36 пъти.

Четвърто, Къри отбеляза 20+наказателни удара в една секция за 7 пъти, поставяйки рекорд за първи път в историята, надминавайки Танг Шен за 6 пъти.

Пето, Къри стана играчът, получил най-много 40+ пъти над 35-годишна възраст в историята на НБА.

Шесто, Къри отбеляза 50+ за втори път този сезон, а също и за 12-и път в кариерата си. На 35-годишна възраст Къри стана седмият най-възрастен играч с над 50 гола в историята.

Седмо, Къри отбеляза най-малко 8 тройки и достигна 50+, като стана първият играч над 35 години в историята.

Осмо, общият брой асистенции на Къри в кариерата му надмина Джабар и се изкачи до 48-мо място в списъка с исторически асистенции.

В девет от тях Къри е надминавал Джордан 50+ в един мач 7 пъти, откакто е бил на 30 години, което е най-високото в историята с Чембърлейн.

sport socks

Фокусно събитие

Преди края на първото полувреме Дреймънд Грийн удари с топка Ръсел Уестбрук и той получи технически фал. Този сезон е натрупал 16 тона. Следващата игра ще бъде автоматично спряна за една игра.

Маркъс Морис-старши свали и преследва мечтата си, когато беше заседнал в коша, и беше отсъден за злонамерен фаул от второ ниво и директно изгонен от играта.

Чорапите Пекин Ришенг ще донесат най-продаваните  ;спортни чорапи (чорап хавлиен), включително  ;чорапи за ходене,  ;ловни чорапи,  ;чорапи за бягане  ;(летен чорап за бягане),  ;чорапи за колоездене  ;(чорап за колоездене),  ;трекинг чорапи, както и  ;функционални чорапи,  ;компресионни чорапи,  ;здрави чорапи. Това  ;производител на чорапи  ;особено предлагането  ;зимни спортни чорапи  ;като  ;зимни чорапи за бягане  ;(зимен чорап за бягане),  ;двуслойни чорапи за бягане,  ;подплатени ски чорапи,  ;широки телешки ски чорапи,  ;зимни чорапи за колоездене (фабрика за зимни колоездачни чорапи),  ;чорапи за леден риболов  ;(фабрика за чорапи за леден риболов). Това е професионално квалифицирана фабрика за подплатени ски чорапи, фабрика за чорапи за леден риболов и фабрика за чорапи за зимно колоездене.

Получаване на най-новата цена? Ще отговорим възможно най-скоро (в рамките на 12 часа)